Scena dla Seniora! Taniec i śpiew z gwiazdami…

Scena dla Seniora! Taniec i śpiew z gwiazdami …

Seniorzy z Klubu Senior+ w Kołobrzegu i z Kołobrzeskiego Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów przygotowali i wystawili kolejne widowisko muzyczne z cyklu Scena dla Seniora!

Tym razem spektakl nosił tytuł Taniec i śpiew z gwiazdami – grupa Seniorów bawi się
z Wami
, a odbył się 19 lutego 2019 r. w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury im. Z. Herberta w Kołobrzegu. Pomysłodawcą, scenarzystą i reżyserem widowiska była Pani Ewa Wąsowska, terapeuta zajęciowy MOPS w Kołobrzegu. Seniorów wsparła na scenie uzdolniona tanecznie kołobrzeska młodzież.

Zaproszenie na spektakl przyjęli: Pani Anna Mieczkowska – Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz radni z Komisji Spraw Społecznych i Sportu Rady Miasta Kołobrzeg. Gośćmi naszych artystów byli m.in. seniorzy z klubów seniora z terenu powiatu kołobrzeskiego oraz członkowie kołobrzeskich organizacji pozarządowych zrzeszających seniorów, a także członkowie rodzin i przyjaciele seniorów występujących na scenie.

W programie widowiska muzycznego znalazły się znane i lubiane polskie piosenki, pokazane w nowej odsłonie choreograficznej i aktorskiej. Aktorom przyświecała myśl Marka Twaina  Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić.

Spektakl było okazją do wspólnego podziwiania niezaprzeczalnego talentu, pracowitości, pozytywnej energii i kreatywności uczestników Klubu Senior+ w Kołobrzegu i Kołobrzeskiego Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów i do wspólnej dobrej zabawy w towarzystwie prawdziwych Gwiazd sceny.

Dziękujemy aktorom widowiska Taniec i śpiew z gwiazdami – grupa Seniorów bawi się
z Wami
za doskonałą zabawę, a widzom za świetną atmosferę i gorące brawa.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.